صفحه اصلی / اخبار / مسئولینی که از بیت المال حقوق می گیرید؛ مردم شما را زیر ذره بین دارند و میدانند خادم و خائن کیست/مردم، مومنین و انقلابیون همه از طرح مصرفت سوخت حمایت می کنند اما گلایه ها به جای خودش باقی است

مسئولینی که از بیت المال حقوق می گیرید؛ مردم شما را زیر ذره بین دارند و میدانند خادم و خائن کیست/مردم، مومنین و انقلابیون همه از طرح مصرفت سوخت حمایت می کنند اما گلایه ها به جای خودش باقی است

✅حجت الاسلام موسوی انور امام جمعه سپیدان، خطبه های نماز جمعه ۱ آذر ماه ۹۸

💠 به گزارش آدینه سپیدان، حجت الاسلام موسوی انور، امام جمعه شهرستان سپیدان در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان ضمن رعایت و دعوت همگان به تقوای الهی هفته بسیج را به بسیجیان تبریک گفتند و اظهار داشتند:

🔺هفته پر افتخار بسیج شجاع، دلاور، مظلوم، بصیر و همیشه در صحنه را به همه بسیجیان سراسر عالم اسلام و در میهن اسلامی و شما بسیجیان عزیز تبریک عرض می کنم و به همه کسانی که در عرصه های مختلف بسیج امروز منشاء خدمات فراوانی برای جامعه اسلامی هستند خدا قوت می گویم.

🔺تفکر بسیجی؛ تفکر الهام بخش است خصوصا در عصر حاضر و در بخش مقاومت که شما امروز به لطف الهی می بینید. تفکر بسیجی و بسیج در جهان معاصر مرهون پیر مراد خمینی بزرگ، پدر و معلم این تفکر و تشکل در عصر جدید است.

🔺تفکربسیجی ویژگی های فراوانی دارد که آن را از دیگر تشکل های مبارز و مردمی جهان متمایز می‏کند و همین تشکل است که امروز به یک فکر و فرهنگ تبدیل شده و الهام بخش است و الگویی است برای تمام دنیای اسلام و همین تفکر بسیجی است که جریان مقاومت را به یک جریان قوی و شکست ناپذیر تبدیل کرده است.

🔺وجود همین تفکر، مختصات و عینیت آثار و برکات آن در جامعه انقلابی، منطقه و جهان، یک تفکر بازدارنده است. در عرصه های فرهنگی، سیاسی، علمی، اقتصادی، اجتماعی، نظامی و هرجایی که بروز و ظهور داشته است، هم از تفکر غیر دینی پیشگیری کرده هم تفکر دینی را تعالی داده است.

❎چرا این همه دشمنی با بسیبج می شود؟ چرا جریان نفاق در داخل تلاش می کند تفکر بسیجی را در مراکز آموزشی، اداری، صنعتی و غیره حذف کنند؟ به این جهت که می دانند این تفکر ملت ایران را رشید کرده است، این تفکر امروز جریان مقاومت را در منطقه شکست ناپذیر کرده است. کسانی که روزی رجز می خواندند ;ه در کمترین زمان ممکن امثال بشار اسد و دیگران را سرنگون کنند خبری از آن ها نیست. چرا؟ چون تفکر بسیجی حاکم بود.

🔹من خیلی خوشحال شدم در همین جریان اغتشاشات اخیر که اتفاق افتاد همین بسیج اعلام کرد که تمام خسارت ها را به صورت جهادی پی گیری و بر طرف می کند. در زلزله کرمانشاه و سیل اول سال کارش را بسیجی ها انجام می دادند اما حرف و پوزش را دیگران می زدند. این شواهد زنده را همه با چشمان خودشان دیدند آن هایی که بر گُرده مردم سوار هستند از بیت المال تا بخواهند می خورند و بعد فقط شعار می دادند.

🔺از منظر امامین انقلاب، تفکر بسیجی اخلاص در عمل‏ دارد دنبال این نیستند که خودی نشان دهند و بدنبال شانتاژ تبلیغاتی نیستند. کار را برای رضای خدا و خدمت به خلق خدا انجام می دهند و در تمام میدان های سخت تفکر بسیجی حاضر است و شانه خالی نمی کند.

🔺اگر تفکر بسیبجی نمی بود، اگر خدا محوری بسیجیان نمی بود در ۸ سال دفاع مقدس مطمئنا ما شکست می خوردیم اما مردانه ایستادند، خم نشدند و نگذاشتند این مملکت و ناموس این مملکت آسیب ببیند و وجبی از این خاک را به دشمن ندادند.

🔵کسانیکه بدنبال مطامع دنیوی هستند با فرهنگ شهادت سنخیت ندارند این ها غرق در فرهنگ شهوت هستند البته این ها در کنار هم قرار نخواهند گرفت و یقینا فرهنگ شهادت بر فرهنگ شهوت در دنیا پیروز خواهد شد و امروز این فرهنگ در بسیج تبلور پیدا کرده است و تلاش عاشقانه و مومنانه، تلاش بی مزد و منت، بسیجی که با آن عظمت می گوید من می خواهم روی این زمین خاکی حتی اثری از جنازه ام نباشد، بسیجی که در دل شب به دل خط می زد و پوتین هایش را در می آورد و می گفت: نمی خواهم بیت المال هدر رود، من که می دانم بر نمی گردم شخص دیگری استفاده کند. مسئولین کجا هستند؟ این حرف ها را می فهمند یعنی چه؟ فردای قیامت برای این حرف ها پاسخ دارند؟ اگر این تفکر حاکم می بود در جامعه امروزی ما این همه اختلاس ایجاد می شد؟

🔶تشکر می کنم از شما مردم خوب، مومن، انقلابی، شجاع، بیدار و بصیر شهرستان سپیدان و درود و رحمت خدا بر شما دلاورمردان و شیرزنان این سرزمین که همیشه در صحنه بودید. روزی در همین مملکت طبل رسوایی بعضی ها به صدا در خواهد آمد در آینده نزدیک و نه چندان دور کسانی که شانتاژ تبلیغاتی راه می اندازند جنگ روانی راه می اندازند ملت را به جان هم می اندازند بدانند که از دادگاه عدل مردم فرار نخواهند کرد.

❎بنده سئوال می کنم؛ خدمت هایی که امروز در این مملکت صورت می گیرد در قوای مختلف همه ممدوح هستند ما تشکر می کنیم از همه قوایی که زحمت می کشند مسئولینی که زحمت می کشند اما چرا سر بزنگاه ها که می شود نیروهایی که تفکر بسیجی دارند را می زنند؟ چرا بعضی ها وقتی می خواهند بالا بروند پا روی سپاه و بسیج می گذارند؟ سپاه در این مملکت دزدی می کند؟ آمار بدهند اشکال ندارد ما هم آمار می دهیم. چرا در همه مسائل فقط ولایت و رهبری را می زنند؟

برای عده ای مهم نیست تکه تکه شدن مردم، بعضی ها برایشان نفاق و جدایی مهم نیست. مهم این است که خودشان بالا بروند. ما دل پری از خیلی ها داریم. اما امروز چکار کنیم با جریان نفاق در داخل کشور و چطور باید بگوییم تا بعضی ها روشن شوند که چه کسی خیر شما و چه کسی شر شما را می خواهد. دیشب بنده جایی بودم گفتند چرا رهبری در قضیه بنزین حمایت کرد؟ فکر می کنید شما می فهمید اما ولی و رهبر شما نمی فهمد مگر ممکن است چنین چیزی، کسی که رسالت مدیریت جامعه اسلامی را بر عهده دارد مگر می شود این ها را ندانند.

❌امروز هدایت فقط هدایت ایران نیست کوچکترین تصمیم در ایران؛ عراق، لبنان، افغانستان، پاکستان، هند، و دیگر مناطق را متلاطم می کند. امروز ام القری اینجاست امروز کسی که رهبر این مملکت است باید بگونه ای حرف بزند که کلمه به کلمه و واو به واو حرفش باید روی حساب و کتاب باشد مگر می شود در این کشور بی قانونی کرد. هر چه دیگران خطا می کنند رهبری خطا گیری می کند. سران قوا تصمیمشان یعنی قانون اگر کسی قانون شکنی کند هر اتفاقی بعد از قانون شکنی روی دهد او باید پاسخگو باشد، چه رهبر چه هر کس دیگری فرقی نمی کند. اگر پذیرفته نمی شد شما چقدر تعهد می دادید که بدتر از این نمی شد بنده یقین دارم به مراتب وضعیت بدتر از این می شد.

☝️اعتراض و گلایه ای که ما به دولت داریم این است که چرا در قضیه بنزین به یکباره اعلام کردند. وزیر نفت چند روز قبلش گفته بود که ما بنا نداریم افزایش قیمتی داشته باشیم. می شود در جامعه اسلامی دروغ گفت، مسئولی دروغ بگوید. بله اقتصاد باید مدیریت شود اقتصاد تک محصولی بر اساس نفت در کشور ما باید کنار برود همه این را قبول دارند اما چگونه؟ ما هم از این طرح حمایت می کنیم، ما یعنی مردم، مومنین و انقلابیون همه حمایت می کنیم ولی گلایه ها به جای خودش باقی است.

🔹آقایان مسئولین در دولت و مجلس که آنجا نشسته اید و حقوق بیت المال می گیرید حواستان جمع باشد مردم شما را زیر ذره بین دارند، مردم می فهمند چه کسی خائن است چه کسی خادم، مردم خوب تشخیص داده اند و می دهند و به موقع به دهان خائنین خواهند زد. جزیره ای عمل نکنید و به فکر ملت ایران باشید.

🔶در پایان تشکر می کنم از سیستم قوه قضایی و شخص محترم رئیس قوه قضائیه درود بر شما، مردم ثابت کردند که هر کسی خادم باشد حمایتش می کنند. شما خدمت خالصانه، صادقانه و انقلابی و جهادی کردید و مردم از شما حمایت کردند فرق ندارد چپ و راست همه گفتند خدا رحمت کند پدر و مادرش را، بله شما موانعی دارید، صاحبان زر و زور و قدرت در مقابل شما می ایستند اما مردم پشت شما هستند نگران نباشید دست مفسدان را باید از این مملکت قطع کنید. دست مفسدان اقتصادی در این مملکت قطع شود بخش قابل توجهی از اقتصاد این ممکت رونق پیدا خواهد کرد.

✅حجت الاسلام موسوی انور امام جمعه سپیدان، خطبه های نماز جمعه ۱ آذر ماه ۹۸

🔶 آدینه سپیدان را دنبال کنید👇👇

🔹ایتا
https://eitaa.com/adine_sepidan

🔹اینستاگرام
https://instagram.com/adine_sepidan

🔹گروه آدینه سپیدان در واتس آپ
https://chat.whatsapp.com/Hogll3rSFjYKQR2enr0v99

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *