صفحه اصلی / اخبار / هراس برخی در مجلس، دولت و قوه قضائیه از باز شدن مسائل و جزئیات دستگیری روح الله زم

هراس برخی در مجلس، دولت و قوه قضائیه از باز شدن مسائل و جزئیات دستگیری روح الله زم

💠به گزارش آدینه سپیدان، حجت الاسلام موسوی انور، امام جمعه شهرستان سپیدان ظهر امروز ١٧ آبان ماه ۹۸ در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان ضمن رعایت همگان به تقوای الهی و تبریک بمناسبت ولادت حضرت محمد مصطفی صل الله علیه و آله وسلم و آغاز هفته وحدت و مسألت توفیق تبعیت از سیره و سنت پیامبر گرامی اسلام و بهرمندی از نور هدایت و توحید و آرزوی رهایی جوامع اسلامی از انحرافات و مشکلات گفت:

✅۱۹ آبان ماه ۱۲ ربیع الاول، ولادت حضرت رسول اکرم صل الله علیه و آله و سلم به نقل از اهل سنت در ۵۳ سال قبل از هجرت و آغاز هفته وحدت است، اهمیت وحدت یک راهبرد برای کمال جامعه اسلامی و کشورمان است.

✅۲۰ آبان ماه، ۱۳ ربیع الاول شهادت سردار شهید حسن تهرانی مقدم در سال ۹۰ است. ایشان یکی از اعجوبه هایی بود که در طول این چهل سال انقلاب از رویش های انقلاب به پا خواستند و حرکت کردند.

✅شهید تهرانی مقدم با دست خالی و با توجه به عنایت الهی تحولی در توانمندی موشکی ایجاد کرد، این را از این باب باید نگاه کرد و گفت که، کسانی که برای گره گشایی مشکلات کشور و ملت نگاهشان به دست دیگران است الگو بگیرند و اعتقاد قلبی به خود باوری در امور داشته باشند.

✅حضرت آقا در دیدار اخیرشان با دانشجویان و دانش آموزان فرمودند: «نگاه کردن به دست دیگران و منتظر ماندن را رها کنید»، تعریف غربی ها از مذاکره این است که هر چه خواستند به آنها بدهیم و هر چه گفتند بگوییم چشم، این نوع سخن گفتن با ایران مربوط به ۵۰ سال پیش بود.

✅چرا باید این حرف را بزنند و القا کنند که گره مشکلات به دست آمریکایی ها و اروپایی ها باز می شود، اگر روابط سیاسی را با کشور های منطقه گسترش بدهیم و مراودات اقتصادی را افزایش دهیم دیگر نیاز خاصی به غرب نخواهیم داشت اما متاسفانه برخی از مسئولان ما چنین اعتقادی ندارند و کشته و مرده اروپایی ها هستند.

✅نکته اینجاست که ما هر چه کوتاه بیاییم آنها قبول نمی‌کنند و زیاده خواهی آنان تمامی ندارد.

🔶اتفاقاتی که امروز در عراق رخ داده همه مشکلات ریشه داخلی ندارد بلکه ریشه خارجی است و آمریکایی‌ها وارد این قضیه شدند که متاسفانه همانند سال ٨٨ در ایران عده ای هم در عراق در دام آنها افتادند.

🔸امروز جریان مهدوی با لباس دین در عراق به راه انداخته اند اما باطن آن آمریکا و اسرائیل است و عده ای هم نمی‌دانند و عمق مسائل را نمی‌فهمند و پشت آن سنگر می‌گیرند، جریان مهدوی «سید یمانی، مولوی و سید صرخی» است، همین محمود صرخی جزء مسئولان فرهنگی رژیم بعث بود که بعد از سقوط صدام به اسرائیل می‌رود و اکنون هم خود را مرجع تقلید معرفی می‌کند.

✅مطمئن باشید این هزینه هایی که در منطقه علیه کشورهای اسلامی انجام می‌شود به حول قوه الهی روزی خواهد رسید که منفعت این هزینه ها را جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت خواهد برد، همانگونه که اذعان کردند ٧ تریلیون دلار در منطقه هزینه کردند و آورده آن نصیب ایران شد.

🔴هزینه سازش و چالش را حضرت آقا به زیبایی تعبیر کردند و فرمودند که هزینه سازش به مراتب از هزینه چالش به مراتب بیشتر است و ثابت هم شد لذا یقین داریم مقاومت راه نجات کشور و ممالکت اسلامی است.

❌مسائل بسیاری در قضیه دستگیری سر شبکه آمد نیوز نهفته است، خوب دقت کنید و خوب پیگیری کنید؛ پای خیلی ها به میان باز خواهد شد، این شبکه یک شبکه عادی نبود و شش نهاد امنیتی و جاسوسی در منطقه و جهان این را ایجاد و حمایت کردند.

🔺اول مهرماه ماه برنامه ای برای منطقه داشتند که در لبنان و عراق موفق شدند و در ایران هم برنامه داشتند اما موفق نشدند.

💢بسیاری در مجلس، دولت و حتی قوه قضائیه بدنبال این هستند که جریان آمد نیوز باز نشود که باید به دقت رصد شود و در زمان مناسب برای مردم جزئیات شرح داده شود، البته تا کنون پیش از اعلام جزئیات عده ای هم خود را معرفی کرده اند.

✅این که می‌گویند در این ماجرای دستگیری معجزه بود حقیقتا اینگونه است اما صبر کنید و بگذارید تا جزئیات اعلام و برای مردم روشن شود و ببینید که چگونه امداد و عنایت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف بر سر این کشور گسترده شده است.

🔹ایتا
🆔 https://eitaa.com/adine_sepidan

🔹اینستاگرام
🆔 https://instagram.com/adine_sepidan

🔹گروه آدینه سپیدان در واتس آپ
🆔 https://chat.whatsapp.com/Hogll3rSFjYKQR2enr0v99

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *